Kurumsal

#

"Cers" 2010 yılında Ankara’da kuruldu. Üç kişilik ekibiyle yola çıktığında, hedeflerine bu denli hızla yaklaşabileceğini hayal edememişti. 2011 yılında “Cers İnteraktif Bilişim Yaz. Tas. Rek. Bilg. Elk. San. Tic. Ltd. Şti.” ünvanı ve yeni kadrosu ile bir yılda kat ettiği yolda, on kişiyi aşkın ekibiyle web ve bilişim sektöründeki yerini aldı.

Bu kısa zaman içerisindeki gelişimini; “Zamanı zamanında kullanma” prensinbinden hareketle hızlı, çözümcü, araştırmacı, objektif, kreatif ve interaktif yetenekleri, beraberinde müşteri menuniyetini ve güvenini getirdi, referans edinilen projelerden, müşteri pörtföyünü arttırdı.

“Cers” adı sizlerin sayesinde gelişti ve büyüdü bu gelişime katkıda bulunan, bize inan tüm çözüm ortaklarımıza ve ekip arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler.

Misyon

Cers, yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas alarak projelerinde etkin, hızlı, akılcı çözümler üreterek, ayrıca iletişim ve teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanarak firmanızın kurumsal kimliğine yakışır web siteleri ve bilişim hizmetleri sunar.

Cers, geleceğin çalışma düzenini bu günden personeline, bu düzenin ürettiği yüksek kaliteyi çözüm ortaklarına sunar.

Cers, sektör ihtiyaçlarını ve kaliteli iş anlayışını göz önüne alarak, web tasarım, web yazılım, web hosting, e-ticaret ve interaktif çözümler alanında markanızı dijital dünyada, kurumsal tecrübemizi fikirlerinizle birleştirip, zekice kurgulanmış projeler üretmeyi misyon edinmiştir.

Vizyon

Hızla gelişen iş dünyasında özgün fikirlerini, üretkenliğini, pozitif bakış açısını ve işbirliğini ön planda tutarak, yerli ve yabancı sektörde yeni markalar yaratarak, internet dünyasında kalıcı yer edinmek.