Neler Yapar

Cers, her biri konusunda uzmanlaşmış ekibiyle her işi değil sadece bildiği işi yapar. Aşağıda ana başlıkları belirlenmiş konular çerçevesinde bilişim sektöründe ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gereksinimlerinizde size yardımcı olacaktır.

Web Tasarım

Hızlı ve firmanızı en iyi şekilde temsil eden fark yaratan bir web tasarımına sahip olun. Ürünleriniz ve verdiğiniz hizmet anlayışı, ticari bilinçle uygulanmış dikkat çekici özelliklere sahip olsun. Dünyanın her yerinden hızlı ve fark yaratarak sizi temsil edecek web tasarım çözümleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ticari işletme standartlarda kullanıma uygun, web tabanlı e-iş çözümleri sunuyoruz. Kurumunuz için ihtiyaç duyduğunuz dinamik içerikli sistemleri dijital ortama taşıyarak, iş akışınızı hızlandıran çözümler üretiyoruz.


Tanıtım Web Tasarım Sayfaları

Yeni çıkan ürünlerinizin tanıtımını dünyanın her yerinden hızlı ve akılda kalıcı bir şekilde gerçekleştirmek için hazırlanan web sayfalarıdır. Tanıtım amacından dolayı sayfa sayısı 2-3 sayfadan oluşmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım Sayfaları

Kurumların yaygın olarak tercih ettiği, her yerden hızlı açılabilen ve içeriğine kolay ulaşılabilen web tasarım çözümüdür. Sayfa sayısı kurum ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir.

E-Ticaret Web Tasarım Sayfaları

Yüksek kullanıcı trafiğinde hızlı bir biçimde açılan, ürün satışlarının gerçekleştirildiği alışveriş siteleri için hazırlanan web tasarım çözümüdür.

Web Yazılım

İnteraktif hizmetlerin kullanımını sağlayan ve bilgi paylaşım servisleri olarakta kullanılabilen özel yazılım çözümleri sunuyoruz. Haber, otomobil, emlak, arkadaşlık, bilgi, ilan gibi portal web siteleri için, optimize yazılım mimarisi ile yoğun kullanıcı trafiğini karşılayacak çözümler üretiyoruz. İsteğiniz doğrultusunda size özel olarak yazılmış yazılım çözümleri sunuyoruz. Bu tarz yazılımlarda güvenliği en üst seviyede tutan ASP.NET teknolojisini ve MSSQL veritabanı teknolojisini tercih ediyoruz. Kullandığımız yazılım ve veritabanı teknolojisi dışında taleplerinize uygun teknolojilerde de çözümler üretiyoruz.


Hazır Yazımlımlar

Maliyeti düşük, profesyonel portal projesi hizmetimizle hazır portal yazılım çözümleri sunuyoruz. Dünyada yaygın olarak kullanılan sorunsuz çalışan bizim tarafımızdan geliştirilen altyapıyla entegre olarak çalışan projeler hazırlıyorve düşük maliyetle son kullanıcıalra sunuyoruz.

Facebook Uygulamaları

Facebook oyun, bilgi servisleri, müzik dinleme, çöpçatanlık gibi birbirinden eğlenceli ve kullanışlı uygulamalarla liderliğine liderlik katıyor. Kurumunuz için, facebook üzerinden, müşterilerinizin ilgi göstereceği, eğlenceli veya öğretici uygulamalar hazırlatarak markanızı ölümsüzleştirin. İhitiyacınız olan tüm facebook uygulamalarını profesyonel olarak hazırlatın.

İçerik Yönetim Sistemi

Kurumsal içerik yönetimleri, veri ve dokümanlarınızın arşivlenmesi, saklanması ve işlenmesini sağlar. Diğer bir deyişle içerik yönetim sistemleri, web sitelerinizde bulunan bilgilerin istenildiği şekilde görüntülenmesine yardımcı olacak yazılımları kapsar. Cers, web sitenizin kısa sürede çok sayıda ulaştığı insanla verilerinizin paylaşılıp değiştirilmesinden kolay okunup saklanmasına kadar olan işlemlerde en büyük yardımcınız olur.

İçerik yönetim sistemleriyle internet gibi etkin bir ortamda var olup kaynaklarınızın büyük kitleleler tarafından erişilebilir olmasını sağlayabilir, kurumunuza dinamizm katabilirsiniz. İçerik yönetim sistemleri arasında en çok kullanılanlardan bir kaçını seçip standart bir şablonla başlayabilirsiniz. Bir de kendi kurumsal yapınıza ve ihtiyacınıza, amacınıza en uygun web uygulamasını görsel ve içeriklerini orijinal olarak size özel tasarlatabilirsiniz. Biraz daha maliyetli olsa da fonksiyonel ve çok faydalı olduklarını söylemek mümkün.

Kaliteli içerik ve donanımsal olarak yeterli bir firmayla çalışmanın size yarattığı farkı yaşayabilir, raporlarınızın yazılmasını kolaylaştırabilir, kullanıcılar arasında etkileşimi sağlayarak büyük sosyal paylaşımlar sağlanmasına katkıda bulunabilir, içine yerleştirilecek her türlü dokümanın size büyük bir pazar sağlamasına fırsat verip iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Siz de doğru bir firmayla verimlilik, yüksek performans, kaliteli raporlama ve analiz, ölçeklenebilirlik faktörlerine yer vererek iletişim ve içerik yönetim sistemiyle kurumunuzun adını web dünyasında güzel ve kalıcı bir iz olarak yazdırabilirsiniz.

Webimo

E-Ticaret Çözümleri

Yüksek kullanıcı trafiğinde hızlı bir biçimde açılan, ürün satışlarının gerçekleştirildiği alışveriş siteleri için hazırlanan web tasarım çözümüdür.

E-Ticaret Yazılımıyla sanal mağaza sahibi olarak elde edebilecekleriniz;

• Ürünlerinizi, hiç yerinizden kalkmadan e-ticaret sistemlerinde pazarlayabilirsiniz.

• Müşterilerinize hızlı, güvenli ve keyifli bir alışveriş sunabilirsiniz.

• Online mağaza sahibi olacak ve pazar payınızı hızla yükselteceksiniz.

• Sanal Mağazanız 7/24 açık olacak ve tüm dünyadan ulaşılabilecek.

• Gelişmiş yönetim paneli sayesinde ürünlerinizi anında sisteme ekleyebilirsiniz.

• Satış sonrasında siparişleri takip edebilirsiniz.

• Reklam yönetimi sayesinde sitenizin birçok alanında dilediğiniz şekilde reklamlar yayınlayabilirsiniz.

• Tüm bankaların sanal POS sistemini kullanabilir, dilediğiniz seçeneklerde taksitli satışlar yapabilirsiniz.

Mobil Uygulama

Akıllı telefonların kullanım alanını gittikçe artması sebebiyle en iyi tasarlanmış ve kodlanmış mobil web siteleri geleceğin en büyük habercisi niteliğinde.

Mobil araç, cep telefonu yüksek kullanıcı trafiğine bağlı en önemli alan haline gelmiştir. Dünya nüfusunun yarısından fazlası için mobil hayat, yeni bir pazar sektörünü de beraberinde getirmiştir. Mobil web siteleri, yolda, otobüste her yerde bilgi akışını sağlamak, sosyal medya paylaşımlarında bulunmak amacıyla özellikle gençlerin rağbet ettiği bu sistem gittikçe yaygınlaşıyor. Şirketinizin amacına en uygun, bu pazarda kendini gösterebilecek ve kullanıcı miktarını arttıracak mobil web siteleri için hizmetinizdeyiz.

Dünyanın gözdesi cep telefonlarındaki gelişen teknolojiye ayak uydurmak için mobil web sitesiyle yer almanız başarıya ulaşmanız için kaçınılmaz olacaktır. Bu gelişmelerin ışığında yeni müşteri potansiyeline ulaşmak, daha fazla gelir elde etmek ve mobil pazarda yerinizi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Soyal Ağ Danışmanlığı

Dünyada gelişen teknolojinin ve web sitelerinin hızla kullanıcı sayısının artmasıyla internet artık hayatımızın vazgeçilmezi.

Sosyal ağ ve medya sistemleri, toplumun her kesiminden, her yaşta insana hitap ettiği ve ilişkilere pozitif bir katkı sağladığı için sıkça tercih ediliyor.

Sosyal medya’da kurumunuzun pazardaki payını arttırıp müşteri portföyünü geliştirmesi için kalite hizmet anlayışıyla hareket eden bir web yazılım şirketine ihtiyacınız oluyor. Cers, bu noktada sosyal ağ üzerinden sosyal medya pazarlamasının oluşturulması sağlayıp hazırdaki ve gelecekteki müşteriler için medya politikası oluşturmanıza yardımcı oluyor. Sosyal ağ’da her daim güncellenen bilgiler ve değişen dünya pazarlama yaklaşımlarında ürününüzü, firmanızı doğru şekilde yönetmenizi, konumlandırmanızı ve kaynaklarınızı etkin kullanmanızı sağlamaktadır.

Reklam, sosyal ağ platformundaki şirket sayfaları ve firmanızın özgün, başarılı web sitesinin ciddi bir gelişme kaydetmenizi sağlaması, mobil iletişimin piyasadaki diliminden büyük gelir elde etmek için bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik ve Reklam Çalışmaları

Hedef kitlenizin etkin olduğu sosyal medya ağlarında mevcuttaki müşteri potansiyelinize katkı sağlamak, ürünlerinizin ve firmanızın adını duyurmak için kurumsal kimlik ve reklam çalışmalarına yer vermeniz gerekiyor.

Kullanıcı trafiğinize hız kazandıracak, yeni bir ivme fırsatını size sunan Cers’le ulaşılabilirliğinizi arttırmak kurumunuz için en doğru yol olacaktır. Tarafımızdan alacağınız profesyonel destekle internette etkin bir yere gelecek ve büyük başarı kazanacaksınız. Kurumsal kimlik, mobil pazardaki kimliğinizi, firmanızın amacını, taleplerini yansıtır. Müşterilerinizdeki algı karışıklığına son verip, verdiğiniz dünya standartlarındaki hizmetten herkesin haberdar olmasını sağlamalısınız.

Kurumsal kimlik kadar önemli olan diğer bir konuda reklam çalışmalarıdır. İyi bir reklam kampanyası, müşterilerinizin gözündeki güvenirliliğinizi arttıracak, satışlarda kara geçeceksiniz. Reklam kanallarının belirlenmesi, izlenecek yol ve reklam standartlarınızın şekillenmesi için profesyonel bir destek adına bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bilişim Danışmanlığı

Hızla gelişen teknolojinin bir ayağı olan sosyal medya, size büyük pazarlar ve yeni kapılar aralıyor. İnternet, hayatımızın vazgeçilmezi olmaya devam ederken mobil dünya içinde de firmanızı en iyi şekilde yansıtacak bir firmadan bilişim danışmanlığı hizmeti almanızda yarar var.

Hali hazırdaki müşteri payınızı arttırmak, verdiğiniz kaliteli hizmeti iletişim sayesinde alıcılarla buluşturmak için profesyonel danışmanlık hizmetleri veren Cers’te web site tasarımı yaptırabilir, google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında firmanızı tanıtabilir, reklam çalışmalarına yer verebilir ve kurumunuzun kimliğini ortaya koyup iş süreçlerini ve kazanımlarını paylaşabilirsiniz. Yazılım yönetimlerinden ürünlerinizin tanıtımına kadar izleyeceğiniz yol konusunda bizden bilişim danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Bilişim danışmanlığı, var olan müşteri portföyünüzü geliştirmenizi sağladığı gibi, farklı kanallardan gelir elde etmenizi, markanızın yönetimini başarılı bir şekilde sürdürmenizi sağlayacaktır. İçerik editörlüğü, yazılım geliştirme, e-ticaret gibi her türlü web işleminizde sizlere kaliteli bir hizmet sunmak için buradayız.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motorları Optimizasyonu uygulanan siteniz Google'da üst sıralarda yer aldıkça yeni gelen müşteriler ile hem müşteri portföyünüz hızlıca gelişecek hem de internetteki yeriniz günden güne sağlamlaşaçaktır. Yapılan Google Optimizasyon çalışması ile istediğiniz kelimelerde arama motorlarında üst sıralarda yer alarak daha çok kullanıcıya ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz bu sayede yapılan arama motoru optimizasyonu rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Arama motoru optimizasyonu emek ve süre isteyen bir iştir. Paranızı boşa harcamamak ve emin olduğunuz firmalardan arama motoru hizmeti almak için Google tarafından hazırlanmış, dikkat etmeniz gereken hususların detaylı bir biçimde mutlaka inceleyin.

Hosting

Bugün Dünya'da 1 numara olan Fortinet cihazları ile maillerinizi ve dosyalarınızı real-time koruyoruz. Türkiye'de bir çok hosting firmasının ekstra ücret ile verdiği Anti-Spam koruması bizde ücretsiz, tüm mailleriniz Fortinet cihazımız üzerinden geçmekte ve taranmaktadır bu şekilde gelen spam mailler'de %95'e varan azalmayı hissedeceksiniz Windows 2003 ve Linux sunucularımız üzerinden size özel hazırladığımız bireysel ve kurumsal web hosting paketlerimizi inceleyerek ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz.


Windows Sunucular

Türkiye Merkezli Sunucular,Windows 2003 Server. Türkiye`de bir ilk. Fortigate ile Epostalarınız Spama karşı %95 Virüse karşı %100 korunmaktadır. MsSQL 2005 ve MySQL 5.0 destekli. ASP ve ASP.NET kullanan uygulamalarin çalistigi en uygun platform. Aplication Poll Desteği İle yüksek performans. Sunucular 24 Saat kontrol altındadır web servisleri sürekli izlenmektedir.

Linux Sunucular

Şirketlere özel kurumsal hosting seçenekleri. %100 Joomla Wordpress Oscommerce Uyumlu Platform. Fantastico ile Joomla Wordpres anında kurulum PHP ve MYSQL kullanan uygulamalarin çalistigi en uygun platform. Türkiye`de bir ilk. Fortigate ile Epostalarınız Spama karşı %95 Virüse karşı %100 korunmaktadır. Sunucular 24 Saat kontrol altındadır web servisleri sürekli izlenmektedir.