Büyük Fikirler İçin Tasarım Ajansı

Biz Kimiz?

CERS, Ankara merkezli web tasarım, web uygulamaları geliştirme, mobil uygulama geliştirme, e-ticaret yazılımları ve web tabanlı yazılım hizmeti veren bir şirkettir.

2009 yılından bu yana orta ve büyük ölçekli şirketlere en son teknolojilerin desteklediği dijital çözümler üreterek markalarını tanıtmada ve yükseltmede yardımcı olur.

Zamanı zamanında kullanma prensinbinden hareketle hızlı, çözümcü, araştırmacı, objektif, kreatif ve interaktif yeteneklerini müşteri menuniyeti ve güveni ile referans edinilen projeleriyle müşteri pörtföyünü genişleterek hizmet vermektedir.

Biz Kimiz?

Misyonumuz

CERS, yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas alarak projelerinde etkin, hızlı, akılcı çözümler üreterek, ayrıca iletişim ve teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanarak firmanızın kurumsal kimliğine yakışır web siteleri, yazılım hizmeti ve bilişim hizmetleri sunar.

Sektör ihtiyaçlarını ve kaliteli iş anlayışını göz önüne alarak, web tasarım, web yazılım, özel yazılım geliştirme, hosting, e-ticaret ve interaktif çözümler alanında markanızı dijital dünyada kurumsal tecrübemizi fikirlerinizle birleştirip, zekice kurgulanmış projeler üretmeyi misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, hızla gelişen iş dünyasında özgün fikirlerini, üretkenliğini, pozitif bakış açısını ve işbirliğini ön planda tutarak, yerli ve yabancı sektörde yeni markalar yaratarak, internet dünyasında kalıcı yer edinmek.

Misyonumuz-Vizyonumuz

Markanızı uçurmaya hazır mısınız?

Markanızın dijital dönüşüm çağında büyümesine yardımcı olmak için hayal gücümüzü ve teknolojiyi birleştiriyoruz.

İletişime Geçin