İçerik Yönetim Sistemleri

içerik yönetim sistemi, uzman bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kullanıcıların bir web sitesinde içerik oluşturmasına, yönetmesine ve değiştirmesine yardımcı olan bir yazılımdır. Bir içerik yönetim sistemi, nasıl kod yazılacağını bile bilmeden bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan bir araçtır.

CMS'ler kurumsal içerik yönetimi (ECM) ve web içeriği yönetimi (WCM) için kullanılır. Bir ECM, belge yönetimi, dijital varlık yönetimi ve kayıt tutma işlevlerini entegre ederek ve son kullanıcılara kuruluşun dijital varlıklarına rol tabanlı erişim sağlayarak işyerinde işbirliğini kolaylaştırır. Bir WCM, web siteleri için işbirlikçi yazarlığı kolaylaştırır.

Teklif Alın

Webimo

Webimo farklı versiyonlarıyla piyasaya hizmet veren bir yönetim sistemi yazılımıdır.

CERS tarafından 2010 yılında geliştirilmeye başlanan içerik yönetim sistemi günümüzde üçüncü versiyonu ile yer almaktadır. Web tabanlı her türlü yazılıma entegre olabilen webimo, sizin ihtiyaçlarınıza özel olarak da geliştirilebilmektedir.

Webimo, Vetta versiyonu ile veteriner klinik takip yazılımı hizmeti sunmaktadır. Webimo Vetta veteriner hekimlerimiz için geliştirilmiş, tamamen kullanıcı odaklı veteriner takip yazılımıdır.

Webimo İçerik Yönetim Yazılımları

Hızlı Teklif Formu

Teklif formumuzu doldurarak bize ulaşabilir ve satış birimimizin projenize özel olarak hazırlayacağı teklifimizi alabilirsiniz.

Gönder
 

Markanızı uçurmaya hazır mısınız?

Markanızın dijital dönüşüm çağında büyümesine yardımcı olmak için hayal gücümüzü ve teknolojiyi birleştiriyoruz.

İletişime Geçin