Yazılım Geliştirme

En karmaşık projeleriniz ile başa çıkabilir ve size projeniz için en basit çözümleri sunabiliriz. Böylece daha yüksek yatırım getirisi sağlayan verimli iş çözümleriyle sizi güçlendirebiliriz. Sizin için hazırladığımız duyarlı yazılımlar sayesinde her platformda çalışan yazılım çözümleri üretebiliriz.

Teklif Alın

İçerik Yönetim Sistemleri

Bir içerik yönetim sistemi (CMS), tüm web içeriklerinizi birden çok kullanıcının oluşturmasına, düzenlemesine ve yayınlamasına izin veren bir uygulamadır. CMS'deki tüm içerikler bir veritabanında depolanır.

Aşağıdakiler bir CMS'nin temel özellikleridir:

  • İçerik Oluşturma: Kullanıcıların içeriği kolayca oluşturmasına ve biçimlendirmesine olanak tanır.
  • İçerik Depolama: İçeriği tek bir veritabanında güvenli bir şekilde saklar.
  • İş Akış Yönetimi: Yazarlar, editörler ve yöneticiler gibi rollere göre ayrıcalıklar ve sorumluluklar atar.
  • Yayınlama: İçeriği canlı olarak düzenler ve iletir.

Bir CMS'nin en büyük avantajlarından biri işbirliğine dayalı doğasıdır. Birden çok kullanıcı oturum açabilir ve yayınlayacağınız içeriği geliştirebilir, zamanını düzenleyebilir, değiştirebilir ve hatta iptal edebilir. Üstelik arayüz tarayıcı tabanlı olduğundan, bir CMS'ye herhangi bir sayıda kullanıcı tarafından her yerden erişilebilir.

Bir CMS'nin ikinci büyük avantajı, teknik olarak programlama dilbilgisi bulunmayan, sadece Word bile kullanmış olsa dahi görevlendirilen her kullanıcının web içeriklerini kolayca oluşturmalarına ve yönetmelerine izin vermesidir. Bu sayede tipik bir içerik yönetimi platformunun editörleri, kullanıcıların herhangi bir HTML veya CSS bilmelerine gerek kalmadan ve zaman kaybetmeden metin girmelerine ve görüntüleri yüklemelerine olanak tanır.

CMS'ler, her biri kendi özellik ve avantajlarına sahip tüm şekil ve boyutlarda gelir. Bazıları blog yazmak için idealdir; diğerleri, fiyatlandırma ve muhasebe işlevselliği özellikleriyle e-ticaret sitelerine uyarlanabilir. Özellikler, şirketinizin ihtiyaçlarına ve kaynaklarına göre değişiklik gösterecektir.

CERS olarak şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü belirliyor, size özel orijinal tasarımlar yapıyoruz. Siz de böylece kaliteli içerik ve donanımsal yeterlilikle dolu bir uzmanla çalışmanın farkını yaşayabilir, rapor ve analizleri kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Kaynaklarınızın potansiyel müşterilere erişmesini ve etkileşimi artırarak sosyal platformlarda paylaşımınızı çoğaltabilirsiniz. Unutmayın, tek bir erişim bile size büyük bir Pazar fırsatı sunmak için yeterlidir.

İçerik Yönetim Sistemleri

Projenize özel Yazılım Geliştirme

İş fikrinizi şık ve özel bir web uygulamasına dönüştürebilirsiniz. Teknik becerilerimiz ve iş zekamız sayesinde yeni başlayan şirketlere ve büyük şirketlere yazılım konusunda yardımcı olmak konusunda güçlü bir geçmişe sahibiz.

Özel yazılım geliştirme, işinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve hedeflerine ulaşmak için içerik yönetim yazılımları, e-ticaret yazılımları, web sitesi mimari planlama, kurumsal gelişim çözümleri, özel eklenti geliştirme, web uygulaması entegrasyonları dahil; şık ve özel yazılım çözümleri tasarlama, oluşturma, entegre etme, ölçeklendirme ve yükseltme sürecidir.

CERS, Fortune 500 şirketlerinden orta ölçekli işletmelere kadar geniş bir müşteri yelpazesine yüksek kaliteli özel yazılım sunar. Size güvenilir ve kullanışlı dijital çözümler ile karmaşık sorunları çözmek için yardımcı olur.

Genel olarak B2B, B2C etkileşimlerinin yönetimi ve dahili operasyonlar için 3 ana kategoriye giren özel web, mobil ve masaüstü yazılım çözümleri sunuyoruz. Yazılımımız tüm popüler tarayıcılarda, işletim sistemlerinde ve mobil platformlarda güvenle çalışır, milyonlarca kullanıcıya net, mantıklı bir düzen ve sorunsuz iş akışları aracılığıyla kusursuz UX sunar.

CERS, işletmenizin talep ettiği özel uygulamayı oluşturmak için gereken tüm teknik zekaya sahiptir. Müşterilerinizle daha iyi etkileşim kurmak için tüketiciye dönük bir mobil uygulama veya operasyonlarınızı kolaylaştırmak için kurumsal sınıf bir platform arıyor olun, ideal çözümünüzü kavramsallaştırmanıza, oluşturmanıza ve devreye almanıza yardımcı olmaya hazırız. Uçtan uca uygulama geliştirme hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Kapsamlı Konsültasyonlar:Yazılım uzmanlarımız, geliştirme süreci açıkça belirlenmiş ve kesin bir zaman çizelgesi oluşturulmuş ayrıntılı bir proje planı oluşturmadan önce uygulama gereksinimlerini ve özelliklerini belirlemek için sizinle yakın bir şekilde çalışır.
  • Deneyimli Geliştiriciler: Özel geliştirme ekibimizin her bir üyesi, size tüm iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve aşacak bir uygulama geliştirmek için gereken programlama uzmanlığına ve sektöre özgü bilgiye sahiptir.
  • Tam Şeffaflık: E-postayla günlük olarak gönderilen raporlar ve haftalık durum çağrıları almanın yanı sıra, sorularınız, endişeleriniz ve özel isteklerinizle istediğiniz zaman telefon veya görüntülü sohbet yoluyla proje yöneticilerimize ulaşabilirsiniz.
  • Toplam Sahiplik: Oluşturduğumuz tüm uygulamalar tamamen müşterilerimize aittir. Bir uygulama oluşturulduktan sonra, tescilli kodu ve fikri mülkiyeti veririz - proje tamamlandığında lisans ücreti gerekmez.
Projenize özel Yazılım Geliştirme

Hızlı Teklif Formu

Teklif formumuzu doldurarak bize ulaşabilir ve satış birimimizin projenize özel olarak hazırlayacağı teklifimizi alabilirsiniz.

Gönder
 

Markanızı uçurmaya hazır mısınız?

Markanızın dijital dönüşüm çağında büyümesine yardımcı olmak için hayal gücümüzü ve teknolojiyi birleştiriyoruz.

İletişime Geçin