Web Tasarım

Hızlı ve firmanızı en iyi şekilde temsil eden fark yaratan bir web tasarımına sahip olmak için doğru adrestesiniz. Ürünlerinizi ve verdiğiniz hizmet anlayışını, ticari bilinçle uygulanmış dikkat çekici özellikleri olan bir web sitesi ile birleştirebiliriz.

Teklif Alın

Kurumsal Web Tasarım

Tasarım ekibimiz tarafından sizin için özel olarak tasarlanacak web tasarım hizmeti sunuyoruz.

Web sitesi, bir marka temas noktası, bir iş aracı ve kritik dönüşümler sağlayan bir platformdur. Harika bir web sitesi, ticari büyümenin ilk maddesi olabilir. Kötü bir site ise markanıza ciddi zararlar verir.

Sürekli olarak kullanıcıların ihtiyaçlarına odaklanarak, markanızı büyüten ve potansiyel müşteri kitlelerini harekete geçiren web siteler tasarlıyoruz.

Ancak olağanüstü web tasarımı kolay değildir. Bugünün izleyicilerinin yüksek beklentileri var. Buna karşılık ziyaretçileri sitenizin tam aradıkları kriterlerde olduğuna ikna etmek içinse yalnızca saniyeleriniz var.

Ayrıca bir site, insanların kolay bulabileceği bir şekilde tasarlanmalıdır. Bu, arama motorlarında görünürlükle başlar. İyi bir site, teknik olarak da optimize edilmeli ve kullanıcıların ulaşabileceği alakalı, ilgi çekici açılış sayfalarına sahip olacak şekilde oluşturulmalıdır.

CERS olarak biz, her web sitesini satışlardan potansiyel müşterilere ve etkileşime kadar farklı hedeflere ulaşmak için oluşturuyoruz. Bu hedefleri gerçekten karşılayan bir web sitesi oluşturmak için doğru şekilde tasarlıyoruz!

Kurumsal Web Tasarım

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Günümüz teknolojisinde web siteleri cep telefonlarından ve tabletlerden daha fazla ziyaret edilmektedir. Mobil uyumlu bir web tasarım ile daha müşterilerinize kolay ve kullanışlı bir hizmet sunabilirsiniz.

Ortalama olarak, insanlar akıllı telefonlarında günde 5 saat vakit geçiriyor. Bu demek oluyor ki, mobil uyumlu bir web tasarım ile müşterilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Ayrıca her zaman söylediğimiz gibi UI/UX kullanıcı deneyimi çok önemlidir. Telefonu veya tabletinden web sitenize giren bir kullanıcının eğer mobil uyumlu (responsive) değilse sitenizi terk etme hızı yaklaşık 2 saniyedir! İşte bu kaybedilen bir müşteri ve satış getirisi demek.

En yakın rakipleriniz çoktan web sitelerini mobil uyumlu hale getirdi bile.

Siz de CERS ile cep telefonları ve tabletlere uyumlu, tüm cihazlarda kaliteli görünüm sunan web siteleri oluşturabilirsiniz. Tasarım ve içeriklerinizin kalitesi ile müşterilerinizde kalıcı güven yaratabilirsiniz.

Ayrıca mobil uyumsuz olduğunu görüp anında sitenizi terk eden kullanıcılar artık olmayacağından, Google ve diğer arama motorlarında da sitenizin sıralamasında yükseliş elde edeceksiniz!

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Wordpress Web Sitesi

Özel bir WordPress web sitesi tasarımı ile arama motorlarında rahatlıkla rakiplerinizin üst sıralarında çıkabilirsiniz.

Bir web sitesi sahibinin bakış açısından, WordPress çok erişilebilir, oldukça özelleştirilebilir ve kullanımı gerçekten kolaydır. Web siteniz kurulduktan sonra, menü / sayfa eklemek ve içeriğinizi güncellemek için oturum açmanız yeterlidir. İster en son blogunuzu yükleyin, ister hizmetler metninizi güncelleyin veya yeni sayfalar ekleyin, sitenizi hızlı ve etkili bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

WordPress siteleri aynı zamanda SEO dostudur. WordPress kullanılarak geliştirilen web sitelerinin taranması kolaydır. Bir WordPress sitesi ile, SEO uzmanlarının gelişmiş optimizasyon tekniklerini uygulaması daha kolaydır.

WordPress, güvenlik açıklarının üstesinden gelmek için her zaman güncellenmektedir. Her hafta 20.000 web sitesi, kötü amaçlı yazılım dağıtımı için Google tarafından kara listeye alınır. WordPress platformu, güvenlik önlemlerinin hacker taktiklerinin önüne geçmesini sağlamak için yüzlerce geliştirici tarafından düzenli olarak denetlenir.

WordPress, SEO'dan incelemelere kadar hemen hemen her şeyi yapmak için sitenize kolayca eklenebilen 55 bine yakın hazır eklenti sunar.

Wordpress Web Sitesi

Özel Web Sitesi Tasarımı

Özel olarak tasarlanmış bir site, markanız ve işiniz hakkında benzersiz olan şeyleri aktarmanız için size çok daha fazla alan yaratır.

Kendinizi rakiplerinizden ayırabilecek ve ziyaretçiler üzerinde kalıcı bir olumlu izlenim yaratıyoruz!

İşletmeniz onu herkesten ayıran özelliklere sahiptir ve web siteniz de öyle olmalıdır. Standart bir şablonla, herkes gibi görüneceksiniz. Hatta potansiyel müşterileriniz sizi rakiplerinizle karıştırabilir ve daha kötü senaryoda sizin yerinize işi onlara verebilir. Özel bir tasarım yaptırmak, sizi diğerlerinden ayıran her şeyi tam olarak göstermenin tek yoludur.

Özel Web Sitesi Tasarımı

Hızlı Teklif Formu

Teklif formumuzu doldurarak bize ulaşabilir ve satış birimimizin projenize özel olarak hazırlayacağı teklifimizi alabilirsiniz.

Gönder
 

Markanızı uçurmaya hazır mısınız?

Markanızın dijital dönüşüm çağında büyümesine yardımcı olmak için hayal gücümüzü ve teknolojiyi birleştiriyoruz.

İletişime Geçin