Web Tasarım

Firmanızı en iyi şekilde temsil eden ve fark yaratan bir web tasarımına hızlı biçimde sahip olmak için doğru adrestesiniz. Ürünlerinizi ve hizmet anlayışınızı, ticari işleyişe uygun bir bilinçle çalışılmış dikkat çekici bir web sitesi ile birleştirebiliriz.

Teklif Alın

Kurumsal Web Tasarım

Tasarım ekibimiz sizin için markanıza özel bir web tasarım hizmeti sunuyor.

Tasarım ekibimiz sizin için markanıza özel bir web tasarım hizmeti sunuyor.

Web sitesi, bir marka temas noktası, bir iş aracı ve kritik dönüşümler sağlayan bir platformdur. Harika bir web sitesi, ticari büyümenin ilk maddesi olabilir. Kötü bir site ise markanıza ciddi zararlar verir. Sürekli olarak kullanıcıların ihtiyaçlarına odaklanarak, markanızı büyüten ve potansiyel müşteri kitlelerini harekete geçiren web siteler tasarlıyoruz.

Ancak olağanüstü özellikte bir web tasarımı yapmak kolay değildir. Bugünün izleyicilerinin yüksek beklentileri var. Buna karşılık ziyaretçileri sitenizin tam aradıkları kriterlerde olduğuna ikna etmek içinse sizin yalnızca saniyeleriniz var.

Ayrıca bir site, insanların kolay bulabileceği bir şekilde tasarlanmalıdır. Bu, arama motorlarında görünürlükle başlar. İyi bir site, teknik olarak da optimize edilmeli ve kullanıcıların ulaşabileceği alakalı, ilgi çekici açılış sayfalarına sahip olacak şekilde oluşturulmalıdır.

CERS olarak biz, her web sitesini satışlardan potansiyel müşterilere ve etkileşime kadar farklı hedeflere ulaşmak için doğru ve en etkin yollarla oluşturuyoruz.

Kurumsal Web Tasarım

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Günümüz teknolojisinde web siteleri cep telefonlarından ve tabletlerden daha fazla ziyaret edilmektedir. Mobil uyumlu bir web tasarım ile müşterilerinize daha kolay ve kullanışlı bir hizmet sunabilirsiniz.

İnsanlar ortalama akıllı telefonlarında günde 5 saat vakit geçiriyor. Bu demek oluyor ki, mobil uyumlu bir web tasarım ile müşterilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sizin de deneyimlediğiniz üzere UI/UX kullanıcı deneyimi çok önemlidir. Telefondan veya tabletten web sitenize giden bağlantılar eğer mobil uyumlu (responsive) değilse, sitenizi terk etme hızı yaklaşık 2 saniyedir. Dolayısıyla bu da kaybedilen bir müşteri ve satış getirisi anlamına gelir.

En yakın rakipleriniz çoktan web sitelerini mobil uyumlu hale getirdi bile!

Siz de CERS ile cep telefonları ve tabletlere uyumlu, tüm cihazlarda kaliteli görünüm sunan web siteleri oluşturabilirsiniz. Tasarım ve içeriklerinizin kalitesi ile müşterilerinizle aranızda kalıcı bir güvenilirlik inşa edebilirsiniz.

Ayrıca mobil uyumsuz olduğunu görüp anında sitenizi terk eden kullanıcılar artık olmayacağından, Google ve diğer arama motorlarında da sitenizin sıralamasında yükseliş elde edeceksiniz!

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Wordpress Web Sitesi

Özel bir WordPress web sitesi tasarımı ile arama motorlarında rahatlıkla rakiplerinizden üst sıralarda çıkabilirsiniz.

Bir web sitesi sahibinin bakış açısından, WordPress çok erişilebilirdir, oldukça özelleştirilebilirdir ve kullanımı gerçekten kolaydır. Web siteniz kurulduktan sonra, menü veya sayfa eklemek ve içeriğinizi güncellemek için oturum açmanız yeterlidir. İster en son blogunuzu yükleyin, ister hizmetler metninizi güncelleyin ya da yeni sayfalar ekleyin, sitenizi hızlı ve etkili bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

WordPress siteleri aynı zamanda SEO dostudur. WordPress kullanılarak geliştirilen web sitelerinin taranması kolaydır. Bir WordPress sitesi ile, SEO uzmanlarının gelişmiş optimizasyon tekniklerini uygulaması daha kolaydır.

WordPress, güvenlik açıklarının üstesinden gelmek için her zaman güncellenmektedir. Her hafta 20.000 web sitesi, kötü amaçlı yazılım dağıtımı için Google tarafından kara listeye alınır. WordPress platformu, güvenlik önlemlerinin hacker taktiklerinin önüne geçmesini sağlamak için yüzlerce geliştirici tarafından düzenli olarak denetlenir.

WordPress, hemen hemen her şeyi yapmak için sitenize kolayca eklenebilen 55 bine yakın hazır eklenti sunar.

Wordpress Web Sitesi

Özel olarak tasarlanmış bir site, markanız ve işiniz hakkında benzersiz olan şeyleri aktarmanız için size çok daha fazla alan yaratır.

Kendinizi rakiplerinizden ayırabileceğiniz ve ziyaretçiler üzerinde kalıcı bir olumlu izlenim bırakabileceğiniz harika tasarımlar yaratıyoruz!

İşletmeniz özgün özelliklere sahiptir ve web siteniz de öyle olmalıdır. Standart bir şablonla, işletmeniz kendine has özelliklerini çok da gösteremez. Hatta potansiyel müşterileriniz sizi rakiplerinizle karıştırabilir ve daha kötü senaryoda sizin yerinize işi onlara verebilir. Özel bir tasarım yaptırmak, sizi diğerlerinden ayıran ve her şeyi tam olarak göstermenin tek yoludur.

Özel Web Sitesi Tasarımı

Hızlı Teklif Formu

Teklif formumuzu doldurarak bize ulaşabilir ve satış birimimizin projenize özel olarak hazırlayacağı teklifimizi alabilirsiniz.

Gönder
 

Markanızı uçurmaya hazır mısınız?

Markanızın dijital dönüşüm çağında büyümesine yardımcı olmak için hayal gücümüzü ve teknolojiyi birleştiriyoruz.

İletişime Geçin