Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüzde Türkiye’de toplam nüfusun %93’ü mobil kullanıcı!
Hal böyleyken bu büyük pazarda olmamak demek, satış fırsatlarının yarısından fazlasını kaçırıyor olduğunuz anlamına gelir. iOS veya Android tabanlı işlemcisi bulunan akıllı telefonlar, başta özellikle e-ticaret olmak üzere tüm web sitelerini uygulamalar sayesinde rahat ve kolaylıkla çalıştırabiliyorlar.

Biz de bu noktada ihtiyacınız olan mobil uygulama geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Birinci sınıf teknolojileri ve kanıtlanmış yaklaşımları kullanarak farklı platformlarda mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Yeni nesil teknolojilerden, akıllı algoritmalardan ve modern kullanıcı arayüzünden yararlanarak yerel Android ve iOS mobil uygulamalarının tasarım ve geliştirme hizmetini sunuyoruz.

Teklif Alın

Neden Mobil Uygulama?

Mobil uygulamalar bir şirket için üç basit yoldan temel ek gelir sağlar.

Birincisi, çoğu insan bir mobil cihaz taşıdığından, uygulamaya bir kez giren müşterileri düzenli tekrarlarla siparişe teşvik eder. Bir web sitesine gitmeye kıyasla uygulamaların sadeliği ve rahatlığı tüketicilerin satın almasını kolaylaştırır.

İkinci olarak, bir şirket, uygulamalar aracılığıyla yeni bir reklam geliri akışından yararlanabilir.

Üçüncüsü, uygulamanın kendisi o kadar çekici olabilir ki App Store’dan indirirken dahi bunun için ücret alabilirsiniz!

Neden Mobil Uygulama?

Mobil Uygulamanın Avantajları

Hizmet Maliyetini Azaltın
Mobil uygulamalar, müşterilerin çağrı merkezini aramaya gerek kalmadan temel bilgilere erişmesine ve e-ticaret sitelerinde de ürün satın almasına olanak tanır. Bu otomasyon servis maliyetlerini düşürür.

Pazarlama Maliyetini Azaltın
Uygulamaların gizli bir faydası, pazarlama maliyetinin düşük olmasıdır - geleneksel reklamcılık ve doğrudan pazarlamaya kıyasla, uygulamanızı indiren müşterilere bildirim göndermek ucuzdur. Örneğin, bir kampanya veya yeni bir ürün teklifini kolaylıkla duyurabilirsiniz.

Müşteri Deneyimini Geliştirin
Pek çok web sitesi küçük telefon ekranlarında çok da iyi görünmüyor, ancak mobil uygulamalar responsive için özel olarak tasarlandığından, göze hitap etmesi ve müşteri için kullanımı daha basittir. Uygulamalar ayrıca iletişim kanallarınıza anında erişim sağlar - bir müşteri tek dokunuşla temsilciyi arayabilir veya bir web sohbeti başlatabilir. Uygulama, konumları açık olan kullanıcılar için gerçek zamanlı olarak nerede olduğunu bilir ve şirketinizden konuma özgü avantajlar bile sağlayabilir.

Rekabet Avantajı Elde Edin
Çoğu sektör uygulamalara yönelmiş olsa da, belki de işletmeniz rakiplerinizin henüz bir uygulama sunmadığı bir sektör içindedir ve bu sizi rakiplerinizden ayırır! Ayrıca, uygulamanızda başkalarının sahip olmadığı benzersiz özellikler de oluşturabilirsiniz.

Pazar Kapsamınızı Genişletin
Bir mobil uygulamanız yoksa, pazarın yalnızca bu şekilde iş yapmayı tercih eden bir bölümünü kaçırıyor olabilirsiniz. Mobil bağımlısı bir pazarınız olup olmadığını anlamanın hızlı bir yolu, web sitenize mobil cihazlar üzerinden erişen ziyaretçilerin yüzdesine bakmaktır. Genç tüketicilerin orta yaş B2B alıcılara göre bir uygulama aracılığıyla işlem yapma olasılığı daha yüksektir.

Marka Bilinirliği Yaratın
Web sitelerinden farklı olarak, uygulamalar her zaman kullanıcının telefon ana ekranında görünür. Müşterilerin parmaklarının ucundaki işletmelerle tekrar tekrar etkileşime girme olasılığı daha yüksektir, bu nedenle uygulamalar harika bir müşteri sadakati aracıdır.

Müşteriler Hız Bekler
Mobil uygulamalar, bir mobil web sitesinin yüklenmesinden daha hızlı açılır. Günümüz dijital dünyasında, müşteriye hizmet ve ürünleri daha hızlı ulaştırma yarışıdır ve yarışın galibi daha fazla müşteri kazanacaktır.

Geri Bildirimler
Bir "uygulama içi" anket düzenleyerek veya App Store'daki müşteri incelemelerini analiz ederek müşterilerinizden eyleme geçirilebilir içgörüler elde edebilirsiniz.

Mobil Uygulamanın Avantajları

Hızlı Teklif Formu

Teklif formumuzu doldurarak bize ulaşabilir ve satış birimimizin projenize özel olarak hazırlayacağı teklifimizi alabilirsiniz.

Gönder
 

Markanızı uçurmaya hazır mısınız?

Markanızın dijital dönüşüm çağında büyümesine yardımcı olmak için hayal gücümüzü ve teknolojiyi birleştiriyoruz.

İletişime Geçin